pediatra gorlice
O mnie
Slider

Lek. Med. Agnieszka Skrobot

pediatra gorlice

Nazywam się Agnieszka Skrobot, jestem lekarzem pediatrą. Od 2007 roku pracuję z małymi pacjentami. Prywatnie jestem mamą, dlatego wiem, że choroba i wizyta u pediatry może wiązać się ze stresem dla dziecka i rodziców.

 

W 2007 roku ukończyłam studia na wydziale lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2007 do 2015 roku pracowałam i robiłam specjalizację w dziedzinie pediatrii w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu – Oddział Pediatryczny z pododdziałem Neurologiczno-Rehabilitacyjnym.

 

Moje doświadczenie zawodowe to także praca w Podstawowej Opiece Zdrowotnej, gdzie udzielałam porad pediatrycznych(2015-2018r.). Od 2018 do 2020 roku pracowałam w Szpitalu Specjalistycznym im. H.Klimontowicza w Gorlicach, gdzie byłam Lekarzem Kierującym na Oddziale Dziecięcym.

 

Od 2021 roku postanowiłam otworzyć Prywatny Gabinet Pediatryczny w Gorlicach i udzielać porad pediatrycznych oraz przeprowadzać badania USG dzieci i młodzieży.

 

Systematycznie poszerzam swoją wiedzę w zakresie pediatrii i ultrasonografii poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych.

 

Zawsze dokładam wszelkich starań, aby wizyty w moim gabinecie przebiegały w miłej i rodzinnej atmosferze. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i z wielką troską. Dobry kontakt z Państwem ułatwia mi prawidłową ocenę stanu zdrowia pacjenta oraz pozwala uniknąć nerwowych sytuacji.

 

Lek. Med. Ageniszka Skrobot
Lekarz Pediatra

lekarz pediatra agnieszka skrobot gorlice

Rejestracja - zadzwoń, zapytaj o wolny termin:    phonerejestracja +48 694 238 026

gabinet pediatryczny gorlice

Gabinet Pediatryczny
lek. med. Agnieszka Skrobot

ul. Elizy Orzeszkowej 1
38-300 Gorlice

 

Tel: 694 238 026

Na skróty ━━━━━

Jestem na facebooku ━━━━━

Copyright © LEK. MED. AGNIESZKA SKROBOT. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Agencja DM